10 Bin Adım Dizisinin Bu Kadar İlgi Görmesinin Sebebi?

10 Bin Adım Dizisinin Bu Kadar İlgi Görmesinin Sebebi?

38

GAİN’in ilk özgün komedi dizisi ‘10 Bin Adım’ yeni bölümleriyle izleyici ile buluştu. Son yıllarda uzun ve sağlıklı bir yaşam için tüm dünyada referans olarak kabul gören “Günde 10 bin adım” önerisine ayak uydurarak birlikte yürümeye karar veren iki eski sevgili Ezgi ve Memet’in iki yeni yol arkadaşı olma hikayesini konu alan dizi mizahi bir dille anlatıyor.

Türkiye’nin yeni nesil kısa video içerik platformu GAİN yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören komedi dizisi ‘10 Bin Adım’ yeni bölümleriyle de adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Hikayesi Engin Günaydın ve Deniz Özgür Çınar’a ait olan ve senaryosu Devin Özgür Çınar tarafından kaleme alınan komedi dizisi ‘10 Bin Adım’, “Eski sevgili ile dost kalmak mümkün mü?” sorusunu odağına alarak, sevgililikten arta kalan arkadaşlığı on bin adımlık bir macera içerisinde anlatıyor.

 

Eski sevgilin en iyi yol arkadaşın olabilir mi? Duygusal birlikteliğini tüketen iki insanın aynı amaçla çıktıkları yol arkadaşlığında eski defterlerin açılmasından şimdiki hayatlarına dair fikir alışverişinde bulunabilmelerine kadar pek çok farklı anın sunulduğu dizi akıllara “Eski sevgiliyle dost kalmak mümkün olur mu?” sorusunu getirmeyi de ihmal etmiyor.

Geriye dönük defterlerin açılmasından, küçük laf sokmalara kadar eski ilişkiye dair bütün yaşanmışlıkları muzip bir dille anlatan dizide gün sonunda yolların tartışarak ayrılınmasına rağmen ertesi gün yine ‘10 Bin Adım’ hedefiyle bir araya gelinmesi, yerleşen alışkanlıkları özgün bir dille seyirciye aktarılıyor.