Netflix'in Yeni Dizisi 50 Metrekare Ne Zaman Başlıyor?

Netflix'in Yeni Dizisi 50 Metrekare Ne Zaman Başlıyor?

399

50 Metrekare dizisi ne zaman başlıyor?

Senarist Burak Aksak ve Netflix Twitter hesabından yapılan paylaşımların ardından 50 Metrekare dizisi ne zaman yayınlanacak yönünde sorular sorulmaya başladı. Çekimleri tamamlanan dizinin yakında Netflix'e gelmesi bekleniyor. Bazı haberler dizinin sonbaharda yayınlanabileceği yönünde. Dizinin çekimleri koronavirüs salgını nedeniyle ertelenmişti.

50 Metrekare konusu

Netflix resmi internet sitesinde bulunan bilgiye göre 50 Metrekare netflix konusu; patronlarına ihanet eden bir kiralık katili konu ediyor. Kiralık katil, boş bir terzi dükkanında saklanmaya başlıyor. Çevredeki herkes kiralık katili dükkanın sahibi olan merhumun oğlu zannedince kiralık katil de bu kimliğe bürünmeye karar veriyor. Leyla ile Mecnun dizisinden Burak Aksak’ın senaryo tarzına alışkın olanlar Elli Metrekare dizisi için de benzer bir komedi anlayışını bekliyor.

50 Metrekare oyuncuları

50 Metrekare kadrosunda Burak Aksak’ın daha önce yazdığı işlerde rol almış olan Cengiz Bozkurt bulunuyor. Elli Metrekare dizisi oyuncuları arasında Engin Öztürk ve Aybüke Pusat gibi son yılların yükselen oyuncuları da yer alıyor.

 50 Metrekare oyuncuları arasında aynı zamanda Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin, Özgür Emre Yıldırım, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç, Gaye Gürsel, Yiğit Kirazcı, Cansu Dağdelen, Tuğçe Karabacak ve Tuncay Beyazıt.

 50 metrekare Netflix izleyicileri tarafından heyecanla bekleniyor. Elli Metrekare Netflix için yeni ve ilgi görecek bir yerli yapım olacak gibi gözüküyor.