Ekim ayında yayınlanacak dizi önerileri

Ekim ayında yayınlanacak dizi önerileri

872

Herkese Merhaba;

   Bu hafta ekim ayında yayınlanacak dizilerden bahsettim. Ekim ayında en çok dikkat çeken dizilerden biri de Engin Günaydın’ın yazdığı Andropoz dizisi oldu. Videoyu izlemeyenler için diziyi bir de buradan anlatayım.

    50'sini geçince kafasını değişime takan Marmarisli bir aile babası olan Yusuf adlı tuhafiyeciyi merkezine alan Andropoz dizisi globalde Man on Pause adını taşıyacak.

    İki çocuk babası sıradan bir adam olan Yusuf, andropoza girdiğini fark eder. Çok sevdiği karısını giderek daha fazla takdir etmeye başlar ve hayatlarında bazı değişiklikler yapmaya karar verir. Hayallerindeki eve taşınmaya karar veren Yusuf'un hayatı, zengin ev sahibi Mahmut Timuçin, onun yaman Rus sevgilisi Svetlana, eski karısı Şahinde, güzeller güzeli ikiz kızları ve Yusuf'un tuhaf kız kardeşiyle eniştesinin karmaşık hayatları ile iç içe girer. Bu aile dramasında hem hikâye hem de karakterler absürt komedi unsurları içeriyor. 7 Ekim’de yayınlanacak diziyi Neflix ekranlarından izleyebilirsiniz.

    Andropoz ve daha fazlasını konu aldığım videoyu izlemek isteyenler için aşağıya bırakıyorum. Beğenmeyi, yorum yapmayı ve takip etmeyi unutmayın. Keyifli günler ve iyi seyirler dileriz.