Ada Masalı dizisinde romantizm başladı!

Ada Masalı dizisinde romantizm başladı!

201

Bambaşka hayatlara sahip Haziran (Ayça Ayşin Turan) ve Poyraz’ın (Alp Navruz) Kırlangıç Adası’nda birleşen kaderlerini romantik bir dille seyirciye aktaran Ay Yapım imzalı ‘Ada Masalı’nın Salı akşamı Star TV’de ekranlara geliyor. Beraber otel işletmeye karar veren Haziran ve Poyraz’ın otel için çalışmaları başlarken ikili arasındaki romantik anlar dikkatleri çekiyor.

 ‘Ada Masalı’nın ikinci bölümünden yeni tanıtım yayınlandı. Tanıtımda Haziran, Poyraz’a karşı hissettiği vicdan azabını yakın arkadaşı Biricik’le (Özge Demirtel) paylaşırken Poyraz’a umutsuzca aşık olan İdil (Beril Pozam) Haziran’a üstü kapalı şekilde Poyraz’la ilgili göz dağı veriyor.

Ortak oldukları oteli hizmete açmak için kolları sıvayan Haziran ve Poyraz, tüm anlaşmazlıklarına rağmen ortaya ortak bir çalışma çıkarmaya çaba gösterirken ikili, aralarındaki çekime engel olamıyor.

Oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’a İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz, Merve Nur Bengi, Fatih Yücebağ ve Bedia Ener yer alıyor.

Romantik hikayesi ve eğlenceli karakterleriyle ‘Ada Masalı’ her salı akşamı saat 20.00’de Star TV ekranlarında!