Ada Masalı ve Kazara Aşk dizileri yayından kaldırılıyor mu?

Ada Masalı ve Kazara Aşk dizileri yayından kaldırılıyor mu?

504

Star TV’nin yaz dönemi için yayına sürdüğü Ada Masalı ve Kazara Aşk dizileri için durum pek parlak gözükmüyor. Eylül ayının gelmesi ile birlikte kanalların dizi hazırlıkları arttı. Yeni sezon için birçok yapım izleyici ile buluşacak ve bu durum yaz döneminde başlayan yapımlar için bir karar zamanının geldiğini de gösteriyor.

Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolünde yer aldığı Ada Masalı isimli dizi birçok izleyici tarafından beğenildi. Yaz dönemi için ekranda güzel görüntüler sunan Ada Masalı, düşen reytingleri nedeniyle sıkıntılı bir dönem de yaşıyor.

Kış döneminde yaz projelerin şansı çok düşük oluyor. Ada Masalı için de Eylül’den sonra çok zorlu bir dönem başlayacak. Star TV’nin diziyi devam ettirmek ile bitirmek arasında kalacağı günler çok yaklaştı.

Kazara Aşk’ın durumu da aynı… Reytingleri Ada Masalı’ndan bile düşük olan dizi eğlenceli bir hikayeye sahip. Ümit Kantarcılar ile Sude Zülal Güler’in başrollerinde yer aldığı dizi için pek de iyi bir görüntü yok…

Star TV’nin kış sezonu dizileri başlarken önemli bir karar vermesi gerekiyor. Ada Masalı ve Kazara Aşk dizileri desteklenecek mi, yoksa final kararları mı alınacak?

Eylül ayında durum daha çok netleşecektir.