Akrep dizisinin Ayşem'i (Demet Akbağ) ölüyor mu?

Akrep dizisinin Ayşem'i (Demet Akbağ) ölüyor mu?

173

Star TV’nin sevilen yapımlarından olan Akrep dizisi, büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Akrep dizisinin başrollerinde usta isim Demet Akbağ’ın yanında Evrim Alasya, Bekir Aksoy ve Yusuf Çim gibi isimler yer alıyor. Dizinin son bölümünde Ferda’nın Ahmet ile ilgili olan planları işe yaradı ve Ayşem öğrendikleri karşısında tepki göstererek kaçtı. Ahmet ise Ayşem’i bulmak için Ferda’yı sıkıştırdı. Akrep dizisi bu akşamki yeni bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlanacak.Başrollerinde Demet Akbağ, Evrim Alasya ve Bekir Aksoy gibi isimlerin yer aldığı Akrep dizisinin merakla beklenen 17. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Ayşem'in baygın halde yerde yattığı sahneler oldukça dikkat çekti. 

AKREP YENİ BÖLÜMDE NE OLUYOR?
Merve, Aras sayesinde Ahmet’in elinden kurtulurken, bu defa Ayşem, Ferda’yı görmeye geldiği sırada saldırıya uğrar. Ahmet, haberi alınca Ayşem’in kaldırıldığı hastaneye koşar. Hastanede Ahmet’in karşısına ailesini ondan korumak için her şeyi yapmaya hazır Perihan dikilir. Kızı Ayşem’den ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyen Ahmet, Ayşem’e saldıranın cezasını en ağır şekilde keser.
Perihan, Can’ın babasının Aras olduğunu öğrenir. Aras’la hesaplaşmasını bir kenara bırakarak başındaki en büyük dert olan Ahmet’in ipini çekmek için Aras’a anlaşma teklif eder. Aras’ın mükafatı oğlu Can’a kavuşmak olacaktır. Perihan’ın hiç hesaplayamadığı şey ise torunu Şahin’in yapacaklarıdır.

Hakan, Duru ve Aras’ın öpüşmesinin görüntülerini ele geçirir ve görüntüleri Şahin’e karşı şantaj malzemesi olarak kullanır. Hakan, bu sayede Şahin’den para koparacağını düşünürken işler hiç de planladığı gibi gitmez. Şahin’in Hakan’la arasındaki çatışma herkesin hayatını kökünden değiştirecektir.