Alev Alev’in iki düşman karakteri en popüler çift seçildi!

Alev Alev’in iki düşman karakteri en popüler çift seçildi!

212

Show TV ekranlarında izleyicilerle Perşembe akşamları buluşmakta olan Alev Alev dizisinde son haftalarda yaşanan reyting düşüklüğü dikkat çekerken, sosyal medyada ise dizinin iki çifti ön plandaydı.

Dizide Çiçek karakterini Hazar Ergüçlü canlandırıyor. İlk bölümde çıkan yangında İskender, Çiçek’i ateşin ortasına atarak onun ağır şekilde yaralanmasına ve hayatının da mahvolmasına sebep olmuştu.

Berker Güven’in başarıyla canlandırdığı İskender’in bu yaptığı ortaya çıktı. Çiçek ile İskender dizine en zıt karakterler. Ancak sosyal medyada bu ikiliye inanılmaz bir destek var. İskender aslında zenginliğin ve şımarıklığın temsilcisi. Çiçek ise mücadelenin ve mütevaziliğin simgesi…

Bu iki karakteri birbirine yakıştıran sosyal medya takipçileri, 10-17 Şubat haftası için en popüler çift olarak Çiçek – İskender’i seçti. 

Ne garip değil mi? Alev Alev'in iki düşman karakteri en popüler çift seçildi! 1

Alev Alev izleyicilerinin bir beklentisi var, o yüzden de Çiçek ve İskender öne çıkıyor. Dizi hayranları, İskender’in yavaş yavaş Çiçek’e aşık olacağına yönelik bir hisse kapıldı. Bu yüzden de iki zıt kutbun birleşmesine yönelik güçlü bir sosyal medya desteği görülüyor.