Arka Sokaklar dizisinde yine ayrılık var!

Arka Sokaklar dizisinde yine ayrılık var!

275

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam eden Arka Sokaklar dizisinin 15. sezonu yine iyi reytinglerle, güçlü bir izleyici desteği ile devam ediyor. Dizinin 28 Mayıs Cuma akşamı yayınlanacak olan 591. bölümünde de yine heyecan yüksek. 

Mesut ve Selin’in yine kısa süreli bir ayrılık yaşadığı bir dönem başlıyor. İzleyiciler onların mutlu bir yuva kurmasını istiyor, ancak senaristler böyle yaparlarsa izleyici ilgisinin azalacağını düşünerek geri duruyor. 

Arka Sokaklar 591. Bölümüne yönelik detaylar: Savcı Faruk, ekibi bölmeyi başarıyor! Örgüt şüphelisinin delilleri silinince ekip zorda kalıyor. Arkasındaki parmağı bulmak için harekete geçen ekibimiz Mesut’un şüpheleri yüzünden savcılık makamıyla karşı karşıya kalıyor. Bu olayda Selin’in, Savcı Faruk’u koruması Mesut’u çileden çıkartıyor. İkilinin arası bu yüzden açılıyor.

Tekin’in başı Ukraynalı turistlerle belaya giriyor. Nazike’nin para kazanma hırsı ile harekete geçen Tekin, turistleri Çoban Ailesinin malikanesinde ağırlıyor. Olaylar karışınca devreye polis giriyor. Tekin, babası Hüsnü’nün kendisini kurtarmasını beklerken gözaltı şoku ile büyük şaşkınlık yaşıyor.

Arka Sokaklar yeni bölümüyle 21 Mayıs Cuma 20.00’da Kanal D’de!