Aşıklar Bayramı setinden ilk fotoğraf geldi!

Aşıklar Bayramı setinden ilk fotoğraf geldi!

305

Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünde yer aldığı yeni filmi Aşıklar Bayramı’nın çekimleri devam ediyor. Kars’ta devam eden çekimler karlar altında gerçekleştiriliyor.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Settar Tanrıöğen ve Yasemin Allen’la paylaştığı Aşıklar Bayramı isimli filmin çekimleri devam ediyor.

Aşıklar Bayramı filminin setinden ara ara yeni fotoğraflar sosyal medyaya düşüyor. Kıvanç Tatlıtuğ’un set ekibinden arkadaşlarıyla verdiği pozda çalışmaların karlar altında gerçekleştirildiği anlaşılıyor.

Yazar Kemal Varol’un aynı adla romanından uyarlanan Aşıklar Bayramı filminin yönetmenliğini Özcan Alper üstleniyor. Filmin yapım şirketi  ise OGM Pictures ve Nar Yapım. Settar Tanrıöğen ve Kıvanç Tatlıtuğ filmde baba oğulu canlandırırken Yasemin Allen da Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgilisine hayat veriyor.

Film'in Hikayesi

Aşıklar Bayramı’nda, 25 yıl boyunca hiç görüşmemiş saz aşığı Heves Ali ile avukat oğlu Yusuf’un, Kars’a doğru yolculukları anlatılıyor. Birbirlerine kırgın ve kızgın baba ile oğulun geçmişle hesaplaşması duygusal bir dille aktarılıyor.

Resmi olarak açıklanmasa da Aşıklar Bayramı’nın Netflix’te yayınlanacağı iddiası ortalıkta dolaşıyor. Filmin Kırşehir’de başlayan çekimleri şu an Kars’ta devam ediyor.