Aşk 101 oyuncuları Yargı dizisinde buluştu!

Aşk 101 oyuncuları Yargı dizisinde buluştu!

347

Yargı dizisi her Pazar akşamı Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor. Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaştığı diziye Aşk 101 2. sezonundan tanıdığımız Ece Yüksel' de eşlik ediyor. 

Ece Yüksel Kimdir

Ece Yüksel 1993 yılında İstanbul da doğmuştur.Kadir Has Üniversitesinden mezun olmuştur.Ece Yüksel ilk olarak 2009 yılında Star TV'de ekrana gelen Güldünya adlı dizide rol almıştır. Daha sonra Av Mevsimi ve Çekmeceler isimli sinema filmlerinde rol aldı. Genç oyuncu daha sonra  Nefesim Kesilene Kadar filminde rol aldı. Kiraz Mevsimi dizisi ile yeniden kamera karşısına geçen genç oyucu Senacan karakterini canlandırmıştır.

Ece Yüksel,Kız Kardeşler adlı 2019 yapımı film'de rol almıştır.Filmde Nurhan karakterini canlandırmıştır.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Semih Kaplanpoğlu’nun yaptığı bağlılık üçlemesinin ilk filmi olan 2019 yapım Bağlılık Aslı,adlı filmde rol almıştır.

YARGI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yargı, aksiyon ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir. Dizinin senaryosu Sema Ergenekon tarafından yazıldı. Dizi avukatların rekabete dayalı hikayesini konu alacaktır. Dizi, Sema Ergenekon’un Adliye’de yaptığı gözlemlere dayanarak oluşturduğu hukuki çatışmaları yansıtıyor.