Aşk Mantık İntikam dizi setinden yeni görüntüler!

Aşk Mantık İntikam dizi setinden yeni görüntüler!

391

Güney Kore yapımı olan Cunning Single Lady’nin yerli uyarlaması olan Aşk Mantık İntikam, hikayesi ile dikkatleri çekiyor. Başrol oyuncularının enerjilerinin tuttuğu da setten yansıyan kamera arkası görüntülerinden anlaşılabiliyor. Dizi ekibinin çekimler sırasındaki özel anları sosyal medyada büyük ilgi çekti. 

Melisa Döngel ile Burak Yörük ikilisinin uyumlu olması da dikkatleri çekiyor. Melisa Döngel yeni imajıyla da hayranlarını mest edecek gibi duruyor.

Dizinin Hikayesi 

Esra garsonluk yapmaktadır ve artık hayatın zorluğundan sıkılarak yaşam standardının değişmesi için mühendis Ozan’la mantık evliliği yapmıştır. Ancak bu evlilikte maddi, manevi zorluklar yaşayınca evliliği bitirmek zorunda kalmıştır. Boşandıktan sonra Ozan bir yazılım şirketi açıp çok zengin olur. Ve bir gün Esra bu şirkette işe başlar.

OYUNCULAR: Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük, Melisa Döngel, Günay Karacaoğlu, Zeynep Kankonde, Süleyman Atanısev, Mehmet Korhan Fırat, Sevda Baş, Ceren Koç, Birgül Ulusoy, Tarık Şerbetçioğlu ve Mehmet Yılmaz