Aslıhan Gürbüz Masumlar Apartmanı ile ekranlara dönüyor!

Aslıhan Gürbüz Masumlar Apartmanı ile ekranlara dönüyor!

313

Yeni sezonda yine çok iyi reytinglere ulaşan Masumlar Apartmanı dizisi ekibine, hayranlarının çok uzun süredir beklediği bir oyuncuyu kattı.

Masumlar Apartmanı oyuncu kadrosuna çok ünlü bir isim daha kattı. Ekran dünyasının en sevilen oyuncularından Aslıhan Gürbüz bundan böyle Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakterini canlandıracak.

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?

Aslıhan Gürbüz, 16 Şubat 1983 tarihinde İstanbul'da doğdu. 5 yaşında babasının işinden dolayı ailesiyle Bursa'ya taşınan oyuncu, Bursa'nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu'nda okudu.

Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.

2009 yılında ekranlarda yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı'nın üstlendiği, senaryosu Meral Okay tarafından yazılan ve yönetmenliğini Ulaş İnaç'ın yaptığı Bir Bulut Olsam dizisinde rol aldı.

Bir zamanlar yayınlanmakta olan Yahşi Cazibedizisinde Azerbaycanlı karakter "Cazibe"yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde "Deniz", Muhteşem Yüzyıl: Kösem'de ise "Halime Sultan" karakterlerini canlandırdı.

Ünlü oyuncu şimdilerde ise masumlar apartmanı ile ekrana dönmeye hazırlanıyor.