atv’nin heyecan yaratan yeni dizisi

atv’nin heyecan yaratan yeni dizisi

99

atv ekranlarında 20 Haziran itibariyle Baş Belası isimli dizi başlıyor. Diznin başrolünde Seçkin Özdemir ile İrem Helvacıoğlu yer alıyor.

İki genç ve başarılı ismin yeni dizisi Baş Belası bir polisiye hikaye ve zıt karakterler üzerinden izleyicileri etkileme hedefindeki bir yapım görünümünde.

Yapımcılığını Fatih Enes Ömeroğlu’nun, yapımını ARC Film yaptığı ‘Baş Belası’ 20 Haziran Pazar akşamı atv’de ekran yolculuğuna başlıyor.

Başrollerinde İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı dizide, eğlenceli ve heyecan yüklü hikayesi ile yaz ekranının fenomen dizisi olmaya hazırlanıyor.

Dizinin yeni fragmanında, gizemli bir cinayet soruşturmasında birlikte çalışmak zorunda kalan, birbirine taban tabana zıt karakterdeki cinayet büro baş komiseri Şahin ve çocukluğundan beri polisiyeye ilgi duyan psikolog İpek’in eğlenceli öyküsünden ilk ipuçları yer aldı.

Yönetmenliğini Murat Onbul’un üstlendiği dizide başroldeki İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir’e deneyimli oyuncular Dilara Aksüyek, Bülent Düzgünoğlu, Neşe Baykent, Taner Rumeli, Yılmaz Kunt, Buçe Buse Kahraman, Ali Mert Yavuzcan, Ergül Miray Şahin, Özgür Cem Tuğluk’un eşlik ediyor.