Aziz dizisinin genç ve tecrübeli isimleri

Aziz dizisinin genç ve tecrübeli isimleri

343

Murat Yıldırım, Damla Sönmez ikilisinin başrolünde yer aldığı dizide çok usta isimler bir araya geldi.

Show TV’nin yeni sezondaki en iddialı yapımlarının başında gelen Aziz için titiz bir hazırlık dönemi geçti… Oyuncu seçimlerinde büyük adımlar atıldı.

Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Meral Çetinkaya, Güven Murat Akpınar ile Eren Hacısalihoğlu gibi isimlerin kadroda yer aldığı ortaya çıkmıştı. Çok başarılı isimlerin buluştuğu dizinin tecrübeli isimlerden oluşan kadrosuna bir yeni oyuncu daha katıldı.

Hikayede etkili bir konumda bulunacak olan Handan karakterini Ayten Soykök’ün canlandıracak olması çok önemli bir transfere işaret ediyor. Usta oyuncu Ayten Soykök, dizinin tecrübeli isimleri arasında yerini aldı.

Ayrıca Zalim İstanbul dizisinde büyük başarı kazanan Simay Barlas’ın dizinin genç yetenekleri arasına katılması da önemli bir gelişme olarak geçtiğimiz gün ortaya çıktı.

1930’lu yıllarda Antakya’da geçen hikaye izleyicilere çok farklı bir deneyim yaşatacak. Aziz, bir Fransız askerinin ölümüne sebep olduktan sonra ailesini ve en büyük aşkı Dilruba’yı terk etme zorunda kalacak. Aziz, bu olayın unutulması sonrasında döneceği Antakya’da bambaşka bir hayatın kapılarını açacak.