Barbaros dizisi ne zaman başlıyor?

Barbaros dizisi ne zaman başlıyor?

424

Engin Altan Düzyatan'ın yeni tarih dizisi Barbaros için geri sayım sürüyor. Dizi severler heyecanla dizinin başlamasını bekliyor. Peki Barbaros dizisi ne zaman başlayacak? Barbaros dizisi başrolünde kimler var? Barbaros dizisi konusu ne? Oyuncuları kimler? Tüm detaylar haberimizde.


Barbaros, ES Yapım imzalı, yönetmenliğini Taylan Biraderler'in üstlendiği, senaryosu Cüneyt Aysan, Ozan Aksungur ve Oğuz Ayaz tarafından kaleme alınan, tarih ve kurgu türündeki Türk dönem dizisidir. 

BARBAROS DİZİSİ 1. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Barbaros dizisinin ne zaman yayınlanacağı ise henüz netlik kazanmadı.

BARBAROS DİZİSİ KONUSU

Barbaros dizisi konu olarak geçmişte yaşanan tarihi olayları ele almıştır. Osmanlı'nın ilk Kaptan-ı Deryası Barbaros Hayrettin Paşa'yı anlatacak olan dizide Barbaros Hayrettin Paşa'yı canlandıracak olan başrol oyuncularından biri Ulaş Tuna Astepe'dir. Engin Altan Düzyatan ise Barbaros Hayrettin Paşa'nın ağabeyi olan Oruç Reis'i canlandıracaktır.

BARBAROS DİZİSİ OYUNCULARI

Dizinin güçlü bir oyuncu kadrosu bulunmaktadır. Dizinin başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Ulaş Tuna Astepe ve Erhan Ünlütürk bulunmaktadır. Cast çalışmaları ise bir yandan devam etmektedir. Dizide rol alacak olan diğer oyuncuların isimleri belirlendiğinde haberimiz güncellenecektir.