Barbaroslar dizisi gümbür gümbür geliyor

Barbaroslar dizisi gümbür gümbür geliyor

221

TRT1 ekranında yayınlanmak üzere Barbaros Hayreddin Paşa’nın hayatının anlatıldığı "Barbaroslar" isimli dizi geliyor.

Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin başrolünde yer aldığı TRT1’in yeni dizisi için yapılan çalışmalar sonunda meyvesini verdi. Yayınlanan ilk fragman büyük bir ilgi gördü.

 Eylül ayında muhtemelen TRT1 ekranında ilk bölümlerinin yayınlanması beklenen dizi için yoğun ve büyük emekler verilerek çalışmalar sürdürülüyor.

Payitaht Abdülhamid dizisini uzun süre yönetem Doğan Ümit Karaca’nın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin açık deniz sahnelerinin çekimleri için Marmaris ve Antalya dolaylarında çekimler gerçekleştirildi ve ortaya görsel zenginliği çok yüksek görüntüler çıktı.

Engin Altan Düzyatan, bir röportajında  ” Çok kitap okuduk. Dönemle ilgili çok araştırma yaptım” diyerek projeye ne kadar önem verdiğini belirtti.

Diriliş Ertuğrul dizisinde 5 sezon müthiş bir başarı sağlayan oyuncu, “Şu anda da böyle rollerde oynamaktan zevk alıyorum gerçekten” diyerek tarihi yapımları sevdiğini de dile getirdi.

Ulaş Tuna Astepe dizide Barbaros Hayreddin Paşa olarak izleyicilerin karşısına çıkacak. Sen Anlat Karadeniz’den sonra genç oyuncu için kariyeri adına çok önemli bir rol olduğu da ortada.