Barney Stinson geri dönüyor!

Barney Stinson geri dönüyor!

781

   How I met your mother dizisinin başrollerinden biri olan ve Barney Stinson karakteriyle tanıdığımız Neil Patrick Harris aynı evrende geçen How I met your father dizisinin ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Dizinin yaratıcıları Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger, TVLine ile yaptıkları röportajda Barney'nin daha fazla bölüm için geri döneceğini de açıkladı. İkili, Barney'nin "How I Met Your Father"da oynayacağı rol konusunda sessiz kalsa da Barney'nin Sophie'nin babası olmadığını doğruladı.   

‘’Deadline'ın haberine göre ise; Hulu'da yayınlanan dizinin 2'nci sezonunun "Cool and Chill" adlı son bölümünde konuk oyuncu olarak yer alan oyuncu önemli bir rolle dizide kalmaya da devam edecek.’’

Peki How I met your father dizisinin konusu nedir? 

   Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger'ın yaratıcılığını üstlendiği "How I Met Your Father", New York'ta kendilerini keşfetmeye çalışan Sophie ve yakın arkadaş grubunun, hayattan ne istediklerini ve flört uygulamaları çağında nasıl aşık olacaklarını bulmaya çalışmalarını anlatıyor. Hikayeyi, dizinin ilhamını aldığı orijinal yapım "How I Met Your Mother" gibi, ana karakter olan Sophie'nin oğluna babasıyla nasıl tanıştığını anlatırken öğreniyoruz. 

   Başrolde genç Sophie rolünde Hilary Duff'ı görüyoruz, ona Valentina rolünde Francia Raisa, Charlie rolünde Tom Ainsley, Ellen rolünde Tien Tran, Sid rolünde Suraj Sharma ve Jesse rolünde Christopher Lowell eşlik ediyor. Gelecekte geçen sahnelerde ise Sophie'yi Kim Cattrall'ın canlandırıyor. 

   Birinci sezonu dijtial yayın platformu Hulu'da 18 Ocak 2022'de yayınlanan dizi, 24 Ocak 2023 ‘ te ikinci sezonuyla da ekranlara dönüş yaptı.