Beni Bırakma dizisiyle ilgili atv’den sürpriz karar!

Beni Bırakma dizisiyle ilgili atv’den sürpriz karar!

155

atv ekranlarında yayınlanan günlük dizi Beni Bırakma’nın akıbeti büyük merak konusu olmuştu. Dizi devam edecek mi, yoksa ekrana veda mı etti? İşte bu soru soruluyordu.

Ancak atv’den yayınlanan fragman ile Beni Bırakma dizisinin akıbeti netleşti. Yakında yeni bölümlerle ekrana gelecek olan dizi, hayranlarını çok mutlu etti.

Beni Bırakma dizisi yeni oyuncularıyla, yeni hikayesiyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Birçok kişi de heyecanlı olduğunu belirten yorumlar yaptı. Dizinin final olduğunu düşünen birçok kişi şaşkınlık yaşadığını belirtiyor.

Beni Bırakma dizisinin yenilenen hikayesinde bazı karakterler olmayacak ve bu durum da izleyicilerin canını sıkabilir. 

Aile olmanın, sadakatin, aşk ve ihanetin tekrar sınandığı günlük dizi Beni Bırakma, genç oyuncu kadrosuyla ekranlara gelmeye devam ediyor.

Sayar ailesi, Ankara’nın en köklü ailelerinden biridir. Baba Cengiz, genç yaşından beri çalışarak işlerini geliştirmiş, oğullarını büyütmüştür. Geleneksel bir baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynı sofraya oturulur.

Ailenin büyük oğlu Tarık, tıpkı babası gibi bir delikanlıdır ve işleri devralmış durumdadır. Sıla’ya aşık olmasıyla birlikte hayatı değişir. Ailenin küçük ve uçarı oğlu Emre ise tıp doktorudur. Onun hayatı da Zeynep’e olan aşkıyla yepyeni bir yola girer. Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır.

Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Emre ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında bile değildir. Hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklardır. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecektir: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.