Benim Adım Melek dizisinde ayrılık kararı!

Benim Adım Melek dizisinde ayrılık kararı!

340

TRT1 ekranında Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşmakta olan Benim Adım Melek dizisi, 66. bölümü ile birlikte ekrana veda edecek.

Son 4 bölümün kaldığı dizinin ekibi de sette son dönemini geçiriyor ve final bölümüne doğru artık bir hikayenin daha sonuna doğru geliniyor… 

Mustafa Mert Koç, Ömer karakterinde dizide güçlü bir çıkış yaptı. Rabia Soytürk ile partner olan Koç, son dönemin dikkat çeken genç oyuncuları arasına bu rolüyle adını yazdırdı. Ömer karakterinin Defne’ye yönelik beslediği duygular ise izleyicileri yaralayacak. Defne’nin babası Alpay bir katil… Kaan Çakır’ın büyük bir başarıyla canlandırdığı ve adeta ekrana damga vurduğu Alpay karakteri, son bölümlerde yaşayacağı vicdan azabı ile de dikkat çekecek.

Ancak Alpay’ın yaptıkları kızı Defne ve oğlu Kerem’in hayatlarını da çok olumsuz etkiliyor. Kerem ayrı bir yere savruldu, Defne ise aşkıyla evlendi ama mutluluk yüzü göremedi.

Defne, “Anne Ömer babamın yaptıklarından dolayı benden utanıyor” diyerek yeni bölümde hikayenin Ömer üzerinde yoğunlaşacağını da anlatmış oluyor.

Kerem ise hayatının en önemli kararlarından birisini alıyor. Ulvi Kahyaoğlu’nun canlandırdığı Kerem, Gaziantep’ten ayrılmak istiyor. Almanya’ya gitme kararı alan Kerem bunu açıklayınca ev halkı çok şaşıracak.