Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ hakkında dizi iddiası!

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ hakkında dizi iddiası!

302

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un, yıllar önce ekrana gelen ve yayınlandığı dönem ortalığı yerinden oynatan Aşk-ı Memnu dizisindeki performansı hala hafızalarda. Dizide müthiş bir enerji oluşturan Saat ve Tatlıtuğ’un ismi yine bir dizi için geçiyor.

Hem Beren Saat hem de Kıvanç Tatlıtuğ, yeni projelerini belirlerken çok seçici davranıyor. Beren Saat’i en son Netflix’te yayınlanan Atiye dizisiyle izlemiştik. Kıvanç Tatlıtuğ ise uzun süren sessizliğini kısa süre önce bozmuş, önce Netflix dizisi Bir Denizaltı Hikayesi’nde rol almıştı. Dizinin çekimleri çoktan tamamlandı ancak hala yayınlanmadı.

İddiaya göre bir süre önce ilk bilgileri ortaya çıkan Kral Kaybederse isimli dizinin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat yer alacak.

OGM Pictures, bugüne kadar Masumlar Apartmanı, Kırmızı Oda, Doğduğun Ev Kaderindir, Camdaki Kız gibi pek çok dizinin hayata geçmesini sağlayan Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabı Kral Kaybederse’yi dizi haline getirmeye hazırlanıyor.

Kral Kaybederse’nin hikayesi şöyle: Kenan adında iyi görünümlü, narsisist ve vurdumduymaz bir adamın çocukluğundan bugüne karakterini şekillendiren şartları anlatıyor. Tüm kadınların etrafında pervane olduğu bu adam, yıkılmaz zannettiği egosunu bir anda yerle bir edilmiş halde buluyor. Ve çaresizliği onu bir psikiyatriste danışmaya sevk ediyor.