Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gerilim devam ediyor!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde gerilim devam ediyor!

241

 Bir Zamanlar Çukurova, 89. bölümünde çok heyecanlı bir sahne ile final yaptı!

Üç sezondur perşembe gecelerinin zirvesinde yer alan dizide, haftalardır görünmez bir düşman ile mücadele eden Demir Yaman, yine bir pusu ile onunla tanıştı! Demir Yaman, reddetse de, babasının annesinden başka bir kadınla birlikteliğinden doğmuş olan Fikret, aylar süren pasif savaşını bıraktı ve yüzünü gösterdi!

Küçücük bir çocukken yağmur altında babası bildiği Musa Fekeli tarafından kapının önüne konup, Adnan Yaman’ın kapısından da kovulmalarını hala hatırlayan Fikret, adeta tüm hayatını bu intikam planına adamıştı! Annesinin eteğinde, sığınacakları bir çatı için yalvarışını da, kapının aralığında ona ve delik ayakkabılarına bakan çocuk Demir Yaman’ı da, küçük kalbi acıyarak yıllardır hatırlıyordu!

Önce konağa sonra tüm Adana sokaklarına, Adnan Yaman’ın mektuplarını seren Fikret, tırları havaya uçurmayı bile planladı. Fikret’in direncini ne Fekeli’nin hatrı, ne Lütfiye’nin şefkati, ne de Müjgan’ın aşkı kırabildi. Kaçırıldığı yerde başındaki çuval çıkarıldığında Demir büyük şok yaşadı! Karşısında Fekeli’nin yeğeni olarak bildiği Fikret vardı! Bölümün sonunda yayınlanan 90. bölüm fragmanında yer alan görüntüler de heyecanı arttırdı!

Üçüncü sezonunda aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da ihtiras ve zorbalık sınavlarından geçen bir aşktan yola çıkan dizi, zengin oyuncu kadrosuyla; iyileri kötülük, kötüleri vicdan sınavlarından geçiren hikayesini anlatmaya devam ediyor.