BluTV’den Temmuz sürprizleri geliyor!

BluTV’den Temmuz sürprizleri geliyor!

278

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, Temmuz ayında üyelerine dopdolu içerikler sunuyor.

BluTV’nin Discovery ile iş birliğiyle bu yıl, 23 Temmuz- 8 Ağustos arasında gerçekleşecek Tokyo 2020 Olimpiyatları platformda sporseverlerle buluşacak. Discovery+ içeriklerinden ‘GameStop: The Wall Street Hijack’, Temmuz ayında seçkide yerini alırken dijital platformun sevilen özel yapımı ‘Sokağın Çocukları’ üçüncü sezonuyla 8 Temmuz’da izleyicilerin karşısına çıkacak. Platform, Wong Kar Wai ve Ferzan Özpetek filmlerini de koleksiyonuna ekleyerek bu ay sinemaseverleri sevindirecek.

Yerli ve yabancı içerikleriyle büyük ilgi gören BluTV, bu yıl 23 Temmuz- 8 Ağustos arasında gerçekleşecek Tokyo 2020 Olimpiyatları’nın en büyük yayıncısı olarak tüm sporseverlere birbirinden keyifli müsabakaları sevilen dijital platformda izleme fırsatı sunacak.

BluTV özel yapımı ‘Sokağın Çocukları’, üçüncü sezonuyla 8 Temmuz’da başlıyor. Seyircisini bol aksiyonlu bir dünyanın içine çekmeye hazırlanan dizinin yeni sezonu, yepyeni suç hikayeleriyle seyircisine heyecanlı dakikalar vadediyor.

Discovery+’ın öne çıkan içeriklerinden ‘GameStop: The Wall Street Hijack’, The Wolf of Wall Street lakaplı Jordan Belfort’ın sunumuyla bir grup amatör tüccarın Wall Street profesyonellerini kendi oyunlarında mağlup etme hikayesini BluTV’de anlatacak.

Temmuz ayında BluTV, arşivine Wong Kar Wai ve Ferzan Özpetek’in birçok filmini ekliyor. Sıra dışı bir aşk hikayesini anlatan ‘In the Mood for Love’ ile bir yazarın hayatının aşkı olduğuna inandığı kadını kaybettikten sonra hayatına giren kadınlarla olan ilişkisini konu alan ‘2046’ gibi filmlerin yanı sıra Wong Kar Wai’ın ‘Chungking Express’, ‘Happy Together’, ‘Fallen Angels’, ‘Ashes of Time Redux’ filmleri platformdaki yerini alacak.

Büyük bir İtalyan ailenin komedi, dram ve romantizm dolu sımsıcak hikayesini izleyenlere sunan ‘Serseri Mayınlar’ ve bir araba kazasında kocasını kaybetmesinin ardından kocasıyla ilgili bilmediği gerçeklerin peşine düşen bir kadının öyküsünü konu alan ‘Cahil Periler’ başta olmak üzere; Özpetek’in ‘Harem Suare’, ‘Karşı Pencere’, ‘Kutsal Yürek’, ‘Mükemmel Bir Gün’, ‘Şahane Misafir’ ve ‘Kemerlerinizi Bağlayın’ filmleri de BluTV’de seyirciyle buluşacak.

BLUTV: BluTV, ilk olarak 2016’da Türkiye’de ve ardından 2018’de Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da hizmete giren ve tüm dünyada Türkçe ve Arapça konuşan tüm izleyicilere sunulan önde gelen abonelikli online video izleme platformudur. BluTV global olarak en geniş Türk içerik portföyünü tek çatı altında toplamaktadır.