Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

613

Kanal D de ekrana gelecek olan Cam Tavanlar Dizisi Oyuncuları Kadrosu Kim Kimdir? konusu ve ne zaman başlayacağına dair detaylar haberimizde...

Cam Tavanlar Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kanal D’ de yayınlanacak olan Cam Tavanlar dizisi OJO Pictures yapımcılığında yayınlanacak. Dizinin başrol oyuncuları ise Kubilay Aka ve Bensu Soral oldu.

Kubilay Aka – Cem

Cam Tavanlar dizisi erkek başrol oyuncu belli oldu. Kubilay Aka Cam Tavanlar dizisinde Cem karakterine hayat verecek. Kubilay Aka 1995 İstanbul doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Havaalanı Yönetim bölümünden mezunudur. Kubilay Aka Vatanım Sensin dizisindeki Ali Kemal rolü ile meşhur oldu. Aşk 101, Aşk 102, Arif V 216, Aşk Bu Mu ve Çukur dizi filmlerinde rol aldı.

Bensu Soral – Leyla

Bensu Soral Cam Tavanlar dizisinde Leyla karakterine hayat verecek. Bensu Soral Cam tavanlar dizisinin kadın başrolü olarak Kubilay Aka ile partner oldu. Son olarak ‘Organize İşler: Sazan Sarmalı’ filminde yer alan Soral, dizide Cem’in (Aka) başta rekabet içinde olup daha sonra tutkulu bir aşk yaşayacağı Leyla karakterine hayat verecek.

Cam Tavanlar Dizisi Ne Zaman Başlıyor?

Cam Tavanlar dizisinin yayın tarihi henüz netleşmemiştir.