Cam Tavanlar dizisinde korku dolu anlar

Cam Tavanlar dizisinde korku dolu anlar

205

 Ojo Pictures imzalı ‘Cam Tavanlar’ dizisinin üçüncü bölümünden ikinci tanıtım izleyiciyle buluştu. Leyla’nın para aldığı tefecinin Lujuria’ya gelmesi sonucu korku dolu anlar yaşadığı tanıtımda restorana gelen destekler ile kadın gücü oluşmaya başlıyor. Lujuria ve Asude’nin kıyasıya mücadelesi devam ederken Leyla ile Cem aralarındaki çekime engel olamıyor.

CAM TAVANLAR’DA NELER OLDU?

Cam Tavanlar’ın heyecan dolu ikinci bölümüne Leyla ve Cem’in kıyasıya yarışı damga vurdu. Asude’den ayrılmak zorunda kalan Leyla, daha güçlü bir şekilde yeniden ayağa kalktı ve sıfırdan başlamak için harekete geçti. Asude’de çalıştığı bir müşterisi olan Güler Hanım’a, kendi yerini açtığını söyleyerek ilk adımı istemeden atmış olan Leyla, çok kısa bir süre içinde kendi restoranını açmak için kolları sıvadı. Tedarikçiler ile görüşmek için Leyla’nın ani bir kararla çıktığı şehir dışı seyahati, Cem için de yeni bir tehlike demekti.

Cem, Leyla’nın peşinden yollara düşünce heyecan dolu rekabet başladı. Tedarikçileri kendi restoranıyla çalışmak için ikna etmeye çalışan ikili kıyasıya mücadele verdi. Şehir dışındaki renkli yolculukta Leyla’nın arabasının bozulmasıyla ikili geceyi birlikte geçirmek zorunda kalırken aralarındaki aşk kıvılcımları da yeniden hissedildi. İstanbul’a döndüklerinde ise zorlu mücadelesine devam eden Leyla sonunda ‘Lujuria’ adını verdiği şık restoranını açmayı başardı.

Üstelik Lujuria, Asude’nin tam karşısında yer alarak savaşın çok daha kızışacağını gözler önüne serdi. Cem, Leyla’nın inadı ve azmine bir kere daha hayran kalırken finalde Cem’in Leyla’yı öpmesiyle tutku dolu, sürpriz bir an yaşandı. Karşılıklı restoranlarda ezeli rakip olan ancak aşktan da kaçamayan Leyla ve Cem ikilisinin tüm bu olanlardan sonra neler yaşayacağı merakla bekleniyor.

Cam Tavanlar, yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Show TV’de!