Camdaki Kız dizisi izleyiciye ters köşe yaptı!

Camdaki Kız dizisi izleyiciye ters köşe yaptı!

164

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde Nalan’ın annesi Feride’ye hayat veren Nur Sürer, izleyenleri her hafta ekran başında adeta sinir eden tavırlarıyla dikkat çekiyordu.

Sakladığı bazı sırlar olduğu anlaşılmaktaydı ama Nalan’a bu kadar katı davranmasının nedeni tam olarak anlaşılamıyordu.

 7. bölümle birlikte bu sır da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

En büyük şoku ise Nalan’ın aslında kim olduğunun ortaya çıkmasıyla yaşadı izleyenler. Dizinin son bölümünde Feride, bir süredir hayalinde gördüğü kızını gördü tekrar. Rahatsızlandığında hastaneye götürdükleri o günü hatırladı.

Sema’nın hastanede hamile olduğunun ortaya çıkmasıyla büyük şok yaşayan aile, onun ölümüyle de büyük bir acı yaşamışlardı. Nalan, kızları değil, torunlarıydı!

Kızını koruyamadığını düşünen Feride, Nalan’ı korumak için çok sert bir tavır sergilemekteydi. Yaşadığı travma sonucunda Nalan üzerinde büyük baskı kuran Feride’nin neden böyle davrandığı da bu sahnelerle biraz daha ortaya çıkmış oldu.

Bir başka kafaları karıştıran durum ise Sema’nın kimden hamile kaldığı? Tacize uğradığı düşüncesini akla getiren bazı intibalar olsa da netleşmedi. Nalan’ın babası kim? Bu soru henüz muallakta…

Bu olaydan sonra dünyası kararan ve bambaşka bir insana dönüşen Feride, artık torunu Nalan’ın namusunu korumak ve dünyanın tüm tehlikelerinden uzak tutmak üzere and içmiş acımasız bir kadına dönüşmüştür.

Camdaki Kız yeni bölümleriyle her perşembe 20.00'de Kanal D'de!