Camdaki Kız Dizisi (Uyarlama) Konusu

Camdaki Kız Dizisi (Uyarlama) Konusu

283

Camdaki Kız bir kitap adıdır, Camdaki Kız Diziye uyarlanacak ve yeni sezonda 2020-2021 yıllarında anlaşacağı tv kanalında izleyiciye sunulacak bir dizi haline gelecek.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabı olan Camdaki Kız Dizi olacak.

Kitaptan uyarlanacak olan bu yeni dizide Nalan ve Zeynep isimli iki önemli karakter yer alıyor. OG Medya’nın 2020-2021 yeni sezonu için hazırladığı dizinin çalışmaları hala devam etmekte.

Oyuncular

Burcu Biricik- Nalan

Camdaki Kız dizisi başrol kadın oyunculuğu için Burcu Biricik ile görüşülüyor. Burcu Biricik son olarak Kırmızı Oda dizisinde Boncuk rolünü canlandırdı ve çok sevildi. Burcu Biricik’in yeni dizisi çok merak edildi. Şimdilik anlaşma yapılmamış olsa da Camdaki Kız dizisinde Nalan rolünü Burcu Biricik’in canlandıracağı düşünülüyor.

Camdaki Kız Dizisi erkek başrolü için son olarak Fox tv de geçtiğimiz sezon yayınlanan Vurgun dizisinde rol alan Erkan Petekkaya ile görüşüldüğü öğrenildi. Erkan Petekkaya Camdaki Kız Dizisinin büyük ihtimalle başrol oyuncusu olacak.

Camdaki Kız Dizisinin yapımcısı yönetmeni ve senaristi kim?

Camdaki Kız Dizisinde Nalan karakterinin hikayesini derleyip özgün bir senaryo haline getirmesi için Ali Aydın ile anlaşıldı.