Camdaki Kız dizisine büyük ilgi!

Camdaki Kız dizisine büyük ilgi!

236

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni ve iddialı dizisi Camdaki Kız dizisinin ekran yolculuğu başladı. İlk bölümüyle izleyiciden tam not alan dizi, Perşembe reytinglerinde AB kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Camdaki Kız ilk bölümden büyük ilgi gördü.

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı “Camdaki Kız”, Kanal D ekranında yayınlanan ilk bölümüyle en çok izlenenler sıralamasında zirveye oturdu. Kantar Media’nın verilerine göre dizi AB kategorisinde en çok izlenen yapım oldu. Dizinin bu şekilde birincilik ile ekrana ömrüne başlaması çok önemli bir başarı olarak kayıtlara geçti.

Bir yanda annesi tarafından katı kurallarla yetiştirilen Nalan’ın geçmişte yaşadığı korku dolu anlar, bunları sık sık hatırlaması; diğer yanda evli bir kadına aşık olan, baba baskısı yüzünden hiç tanımadığı bir kadınla evlenmesi için zorlanan Sedat’ın acı dolu sahneleri izleyiciyi derinden etkiledi.

Nalan karakterini Burcu Biricik canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek gibi isimler rol alıyor.

Camdaki Kız, yeni bölümleri ile her Perşembe Kanal D’de!