Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un Sadakatsiz dizisine, hala hafızalardaki o dizinin oyuncusu katıldı

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un Sadakatsiz dizisine, hala hafızalardaki o dizinin oyuncusu katıldı

155

Uzun bir aranın ardından ekranlara dönecek olan Cansu Dere’nin Caner Cindoruk ile başrolünde oynayacağı yerli Doktor Foster dizisiyle ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Caner Cindoruk’un bu sezon pek çok teklif almasına karşın bu projeyi tercih etmesi dikkat çekti.

 

Doctor Foster isimli dünyaca ünlü dizinin yerli uyarlaması olacak olan dizinin ismi ise Sadakatsiz olarak ilan edilmişti. Medyapım tarafından Kanal D için hazırlanan diziyle ilgili son gelen bilgi ise bir oyuncunun daha belli olduğu.

 

Halen cast çalışmaları ve ön hazırlıkları süren diziye katılan ismi Gazeteci Birsen Altuntaş tv100 sitesinde Yeliz Kuvancı olarak duyurdu. Dizinin yönetmenliğini ise Neslihan Yeşilyurt yapacak. Bilindiği üzere Yeşilyurt, son dönemin dikkat çeken yönetmenleri arasında yer alıyor.

 

Yasak Elma dizisinin de yönetmeniydi ve bu sezon Med Yapım Neslihan Yeşilyurt’u yeni ve iddialı projesine çekti. Bu arada diziye yeni katılan Yeliz Kuvancı da Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde oynadığı müzik öğretmeni İnci karakteriyle dikkatleri çekmişti.

 Kuvancı daha sonra başka dizilerde rol alsa da Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisindeki İnci öğretmenin etkisini izleyici hala üzerinde hissediyor. Zira karakterin sonu hayli hüzünlü olmuştu…

1987 tarihinde Ankara doğumlu olan oyuncu, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu.

 

 

2010 yılında, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki ilk oyunculuk deneyiminin ardından 2011-2012 sezonunda Seni Bana Yazmışlar adlı komedi dizisinde yer aldı. Başrollerini Cemal Hünal, Ali İl ve Dilşad Çelebi ile paylaşan Kuvancı, Zeynep karakterini canlandırdı. Ardından Böyle Bitmesin adlı dizide oyunculuğa devam eden Kuvancı, Kocamın Ailesi dizisinde Güneş ve Hangimiz Sevmedik adlı dizide Itır karakterlerini canlandırdı.