Demet Özdemir yeni rolü hakkında ilk detayı verdi!

Demet Özdemir yeni rolü hakkında ilk detayı verdi!

278

Demet Özdemir, aşkıyla yaşadığı özel anlardan oldukça memnun. Şimdi ise oyuncu için yeniden işlere dönme zamanı... Tüm hayranları oyuncunun yeniden dizilere dönmesini bekliyor. Peki bir proje var mı? İşte bu soruya Demet Özdemir yanıt verdi.

Aşk Taktikleri filmini tamamladığını anlatan Demet Özdemir, Şubat veya Mart gibi filmin Netflix’te yayınlanmasını beklediklerini söyledi. Ünlü oyuncu, reklam çekimleri yapacağını belirtti.

Dizi konusunda ise oyuncu, “Birkaç proje okuyorum. Daha anlaştığım bir şey yok ama beni heyecanlandıran bir şeyler var” ifadesini kullandı. Oyuncu, yeni bir rol konusunda küçük bir detay verdi.

Demet Özdemir, geçen sezon rol aldığı dram yapımından daha farklı bir iş istediğini söyledi. Okuduğu senaryolar arasında farklı bir karakter olduğunu söyleyen Demet Özdemir, “Karakter entrikaya daha yakın” diyerek küçük bir tüyo vermiş oldu.

Ünlü oyuncu bu ifadesi ile kabul etme ihtimali bulunan yeni projede entrikacı bir karaktere hayat verebileceğini ifade etmiş oldu. Oyuncu, henüz hiçbir proje ile anlaşmadığını da özellikle belirtti.