Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Kırmızı Oda’dan takviye geldi!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisine Kırmızı Oda’dan takviye geldi!

243

TV8 ekranının iki önemli dizisi de Gülseren Budayıcıoğlu imzasını taşıyor… Dizilerden Kırmızı Oda, Cuma akşamları çok başarılı bir performans sergiliyor. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ise çarşamba akşamları iyi olan reytinglerinin yavaş yavaş düşmesine şahit oluyor.

Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün başrollerinde yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir’in gidişatı pek iyi gözükmüyor. Kırmızı Oda’da son haftalarda büyük ilgi gören Sadi karakteri, Doğduğun Ev Kaderindir’e geliyor…

Erkan Petekkaya, tv8’in bir dizisinden diğerine geçiyor. 

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümüne, Kırmızı Oda dizisinde canlandırdığı Delikanlı Sadi karakteriyle milyonların sevgisini kazanan Erkan Petekkaya, konuk oluyor. Delikanlı Sadi, dizide Ali Rıza’nın geçmişten güvendiği bir dostu olarak ona yardım etmek için geliyor. İki dizi arasında ikinci kez bir geçişgenlik oluşturuldu ve bu durumun Doğduğun Ev Kaderindir’in reytinglerine olumlu etki yapması bekleniyor.

Sadi, Cengiz’i durdurabilecek mi? Mehdi’nin Cengiz’le ilişkisini kesmesinden sonra intikam almak isteyen ve Mehdi’ye teklifsizce verdiği paranın tefeciliğini yapan Cengiz, Mehdi’nin yumuşak karnını bulur: Zeynep. Zeynep’in ve Barış’ın aileleri ile yaşadığı eve silahlı saldırı düzenleyen Cengiz, suçu Mehdi’nin üzerine yıkmak ister.

Mehdi cephesinde işler sıkışıkken ailesinin güvenliğinden endişelenen Ali Rıza, yardımcı olması için tersaneden tanıştığı ve çok güvendiği Delikanlı Sadi’yi çağırır. Ailesi için her şeyi yapabilecek olan bu gözü kara adam, Cengiz’in durdurabilmek için mücadele eder.