Ebru Şahin, çok akıllı bir karar aldı!

Ebru Şahin, çok akıllı bir karar aldı!

438

Ebru Şahin, Hercai projesi bittikten sonra kendisine gelen birçok teklif arasında Bozdağ Film hikayesi olan Destan’ı tercih etti. Mehmet Bozdağ’ın sahibi olduğu şirketin Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman gibi referansları var ki, bunlar Destan dizisinin de çok iyi bir tarihi yapım olacağını anlatmaya yetiyor.

Dizi hayranları heyecanla diziden gelecek gelişmeleri bekliyor. Ancak bilgiler sınırlı. Şimdilik Ebru Şahin’in partnerinin kim olacağı konusu öne çıkıyor. İlk olarak Kerem Arslanoğlu isminin öne çıktığını ama henüz anlaşma olmadığını hatırlatalım. Diğer adaylar ise Burak Tozkoparan ve Edip Tepeli olarak öne çıkmıştı. Bu üç isimden Kerem Arslanoğlu’nun öne çıktığı ifade edilse de sosyal medyada Ebru Şahin hayranları, Genco Özak ismini de öne sürüyor.

Türkler’in İslamiyet’i kabul etmesinden önceki dönemde yeni 9. yüzyılda geçen hikayede Akkız karakterini Ebru Şahin canlandıracak. Akkız ile sakat han oğlu arasındaki aşkı anlatacak olan hikaye için Riva’da kurulan platoda önemli çalışmalar yapılıyor.

Ebru Şahin hayranları da ünlü oyuncunun yeniden ekrana nasıl bir performans ile döneceğini de çok merak ediyor.