Ekin Koç bomba bir projeyle dönecek!

Ekin Koç bomba bir projeyle dönecek!

531

Akli Film tarafından TRT 1 için çekilen Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde Ahmed Sencer dizisinde rol alan yetenekli oyuncunun adı son günlerde yeni dizi Elbet Bir Gün için geçiyordu. Başrollerinde Şebnem Bozoklu ve Sinem Ünsal’ın rol alacağı Most Production imzalı dizi eylül ayında Fox TV’de izleyiciyle buluşacak.

Ancak oyuncunun yeni dizide rol almayacağı ortaya çıktı. Bu durum hayranlarını biraz üzse de oyuncudan güzel haber bugün geldi. Habere göre; Ekin Koç, Ay Yapım’ın Show TV’ye Çukur’dan sonra çekeceği yeni dizi Üç Kuruş için görüşüyor.

Sinan Öztürk’ün yöneteceği diziyi Murat Uyurkulak ve Damla Serim yazıyor. Bir seri katil, polis ve mafya üçgeninde geçen olayları anlatan dizide Uraz Kaygaroğlu’nun Kartal rolüne hayat vereceği ve ailesi ve oturduğu mahalleyle dizide geniş bir rolü olduğu ortaya çıkmıştı.

Üç Kuruş dizisinde bir de polis Efe karakteri yer alıyor. Bu karakteri canlandıracak oyuncu için arayışlar sürerken teklifin Ekin Koç’a gittiği, genç oyuncunun da teklife sıcak baktığı belirtiliyor.