Elif dizisinin Tülay’ı Derya Şen’den büyük hizmet!

Elif dizisinin Tülay’ı Derya Şen’den büyük hizmet!

201

 

2012 yılından itibaren oyunculuk yapmakta olan Derya Şen, Seksenler dizisindeki Handan karakteri ile dikkatleri çekmişti.Farklı rollerde hem dizi hem de sinema projelerinde bulunan ünlü oyuncu, en son Elif isimli dizide Tülay karakteri ile uzun süre ekranda yer almıştı.

Derya Şen, pandemi sonrası yasakların kalkmasıyla oyunculuk atölyesinin çalışmalarına başladı. Sevilen oyuncu her türlü tedbiri aldıklarını dile getirirken her öğrencinin ders öncesi ateşi ölçülürken maskesiz derste olmak yasak.

Her geçen gün artan öğrencileriyle gurur duyan Derya Şen’in öğrencileri birçok projede yer alırken, yeni sezonda büyük sürprizlerle oyuncularıyla ekranlarda olacağı vurgusunu yaptı.

Başarılı oyuncu Derya Şen “Yeni sezonda bomba işlerde öğrencilerimle ekranlardayım. ben bir süre daha oyunculuk atölyesini açmayacaktım ama öğrencilerimin yoğun isteği ve yeni kayıtların arzusu üzerine start verdim, her türlü tedbirimizi aldık ve oyunculuğu çok seven ve isteyen öğrencilerimle gurur duyuyorum” dedi.

Korana tedbirleri dahilinde oyuncu adayı ordusuyla çalışmalarına başlayan Derya Şen, işime olan aşkımı öğrencilerime aktardığımı görmek en büyük sevincim ifadesinde bulundu.

Kaynak: Televizyon Gazetesi