Dijital platformların en çok izlenen dizileri

Dijital platformların en çok izlenen dizileri

300

Dijital platformların en çok izlenen dizileriHerkese merhaba;

   Bu hafta dijital platformların en çok izlenen dizilerini konu aldık. Reacher’dan,  Obi-Wan Kenobi’ye kadar uzanan bu video da squid game dizisini de unutmak olmazdı.

 

‘’Belki izlemeyenler vardır, bir de bizden dinleyin!’’

  

  Netflix, amazon prime video ve disney plus gibi dijital platformların yapımcılığını üstlendiği bu diziler kendi platformlarının da en çok izlenenleri listelerine de girmeyi fazlasıyla başardı. Reacher’ ın aksiyon dolu sahneleri, Obi-Wan kenobi’nin fantastik dünyası ve Squid Game’ in izleyenlerini fazlasıyla gerici dakikaların beklediği bu dizilerin izlenme rakamları bile insanı fazlasıyla etkilemeye yetiyor. Sadece Squid Game dizisinin bu zamana kadar 142 milyondan fazla kişi tarafından izlendi ve tanıtımının yayınlanmasından dört hafta sonrasında 1,65 milyar saat izlenme elde etti.

     Benimde izlerken kendimi fazlasıyla kaptırdığım ve ‘’Nasıl bu kadar çabuk bitti?’’ dediğim bu dizilerin, izlemeyenler veya izlemek konusunda kararsız kalanlar için the fragman youtube kanalında daha detaylı anlattığım videoyu da aşağıya ekledim. Yeni videolardan haberdar olmak için takip etmeyi ve video önerilerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın! Keyifli günler ve iyi seyirler dileriz.