En iyi korku filmlerini sizin için inceledik

En iyi korku filmlerini sizin için inceledik

327

Sessizlik

Tüm zamanların en çok izlenen filmlerinden olan Sessizlik, insanları sesle avlayan korkunç yaratıkları konu alır. 13 yaşında ailesini kaybeden ve Ally Andrews’in evine sığınan küçük çocuk, bu canavarla mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Gretel ve Hansel

Gretel And Hansel, evlerini çevreleyen ormanda yaşayan korkunç bir cadı tarafından kaçırılan kardeşlerin hikayesini konu ediyor. Gretel, yiyecek ve iş bulabilmek için kardeşi Hansel'e ile birlikte karanlık ormanın derinlikleri doğru yola koyulur. Fakat burada onları kötü bir sürpriz beklemektedir.

Ma

Ma, orta yaşlarındaki bir kadın ile arkadaşlık kuran bir grup gencin başlarına gelen olayları konu ediyor. Ohio'da yaşayan Sue Ann, kendi dünyasında yaşayan, orta yaşlardaki yalnız bir kadındır. Sue,bir gün kasabaya yakın zamanda taşınmış olan Maggie adında bir kız ve onun arkadaşları ile tanışır.

Eli

Bağışıklık sistemindeki bir bozukluk nedeniyle tedavi olan hasta çocuk, bir süre sonra sorunların yaşadığı evden kaynaklı olduğunu görecektir. Yaşadığı evin güvenli olmadığını anlayan çocuk bakalım bu işin üstesinden nasıl gelecek?

Derin Sular

Derin Sular, deprem sonucu yeraltındaki laboratuvarları yıkılan araştırmacı bir sualtı mürettebatının, güvenliği sağlamak için verdikleri ölüm kalım savaşını konu ediyor. ... Deprem, laboratuvarın hasar görmesine neden olunca, araştırmacılar binlerce km denizin altında mahsur kalır.

Yüzyılın Fırtınası

Stephen King’in kitaplarından uyarlanan bu filmde, Maine Adası’nda yaşayan halkın soğuk ve fırtına ile mücadelesi anlatılıyor. Fırtına, adaya İblisi de getiriyor. Böylece adada esrarengiz şeyler yaşanmaya başlıyor.

Yetimhane

Yetimhane, yaşamın kırılganlığı, kaybedilmişlerin ıstırabı ve bir annenin sonsuz sevgisi üzerine kurulmuş bir dram. Laura, çocukluğuna dair en mutlu günlerini deniz kenarındaki bir yetimhanede geçirmiştir

Ölüm Çığlığı

Genç bir TV muhabiri olan Angela ile haber kameramanı Pablo, itfaiyecileri konu edinen bir program hazırlamaktadırlar. Oldukça sıkıcı geçen program bir telefonun gelmesiyle hareketlilik kazanır. Yaşlı bir kadının geçirdiği ev kazası ile ilgili gelen bu ihbar üzerine Angela ve Pablo itfaiyecilerin peşine takılır.