Enis Arıkan Camdaki Kız’dan tüyo verdi!

Enis Arıkan Camdaki Kız’dan tüyo verdi!

281

Kanal D yeni dizisi Camdaki Kız’a katılan ünlü isimlerden birisi de Enis Arıkan oldu...

Hafta içi 3. bölümü yayınlanan dizide Muzaffer yani Muzo karakterine hayat veren oyuncu ile ilgili sosyal medyada da rolü nedeniyle birçok mesaj paylaşılmıştı. Arıkan, karakterin neden bu durumda olduğu ile ilgili önümüzdeki bölümlerde önemli gelişmelerin ekran yansıyacağını anlattı.

Arıkan, “Kırgınlıkları olan bir karakter. O da yeni bölümlerde açılmaya başlayacak. Neden olduğu, neden odasından çıkmadığı falan, zaman içinde hepimiz göreceğiz” açıklamasını yaptı. Oyuncu, dizi için anlaşmayı uzun zaman önce yaptığını ancak saklayarak açıklamak istemediğini de röportajında ifade etti.

Heyecanlı olduğunu belirten Enis Arıkan, reytinglerin de şahane olduğunu ve bunun mutluluğunu yaşadığını belirtti. Oyuncu, “Senaryoyu okuduğumuzda o kadar beğenmiştik ki, şahane bir ekip, şahane bir yapımcımız var. İyi bir şey olacağını, bu reytingleri de bekliyorduk” dedi.

Bu süreçte dizi yapmayı hiç düşünmediğini de anlatan Arıkan, yapımcı ile konuşunca etkilendiğini ve rolü kabul ettiğini anlattı. Oyuncu, “Yapımcı ‘O odadan sen çıkınca başka bir şey olacak’ dedi, gerçekten de öyle oldu. İnsanlar beklemiyordu, şaşırdılar” diye konuştu.

Kendisi için ters köşe bir rol olduğunu da belirten oyuncu, gelen tepkileri de şöyle değerlendirdi: “4 yıl konservatuvar okudum. Bunları da yapmak istiyorum. Hayallerimiz çok, bunların denk gelmesi de şahane bir şey. Bir yapımcının böyle görünmene rağmen bu rolü teklif etmesi çok değerli. O yüzden mutluyum.” açıklamasında bulundu.