Erşan Kuneri’ye çok iddialı bir oyuncu daha katıldı!

Erşan Kuneri’ye çok iddialı bir oyuncu daha katıldı!

227

Cem Yılmaz’ın, G.O.R.A. ve Arif V 216 filmlerindeki fenomen karakter Erşan Kuneri’den yola çıkarak Netflix için çekeceği dizinin çekimleri son hız devam ediyor. 

Erşan Kuneri’nin 1970’lerin sonu ve 1980’lerin başında yaşadıklarını konu alacak dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşacak. 

Dizinin çekimlerine başladığına dair ilk haber oyunculardan Ezgi Mola’nın Instagram hesabından yaptığı paylaşımla ortaya çıkmıştı.

Kanser tedavisi gören Özkan Uğur’un Erşan Kuneri dizisinde rol alacağının ortaya çıkması sağlık durumunun da iyi olduğunun habercisi oldu.

Önümüzdeki yıl yayına girmesi planlanan dizinin uzun zamandır hazırlıklarını sürdüren Cem Yılmaz, yaklaşık bir ay önce oyuncu kadrosu ile bir araya gelerek okuma provası gerçekleştirmişti. İlk fotoğraflarda yer alan Uraz Kaygılaroğlu, dizinin ekibine katıldığı açıklanan ilk isim olmuştu.

 Dizide ayrıca Nilperi Şahinkaya, Zafer Algöz, Bülent Şakrak ve Çağlar Çorumlu da yer alıyor.

Ekibe katıldığı açıklanan son isim ise Özkan Uğur oldu. Özkan Uğur daha önce Cem Yılmaz’ın G.O.R.A, A.R.O.G, Yahşi Batı’da, Arif V 216, Karakomik Filmler 2019 ve Karakomik Filmler 2: Deli’de rol almıştı.