Ersin Korkut ile Sermiyan Midyat'tan yeni film "Eyvah Tatil" geliyor!

Ersin Korkut ile Sermiyan Midyat'tan yeni film

234

Başrollerinde oyuncu Sermiyan Midyat ve Ersin Korkut’un yer aldığı, yapımcılığını Mehmet Yıldırım’ın üstlendiği ve yönetmen koltuğunda da Bülent İşbilen’in oturduğu ‘Eyvah Tatil’ filminin çekimleri Antalya’da hız kesmeden sürüyor. 

Suat Özkan ve Hakan Aksun’un senaryosunu yazdığı ‘Eyvah Tatil’ filminin yapımını RNK Prodüksiyon, yapımcılığını Mehmet Yıldırım, yönetmenliğini ise Bülent İşbilen yapıyor. Komedi türünde olan filmde zengin bir aile çocuğunun tatilde başına gelenler hikayeleştiriliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda oyuncu, yönetmen ve senarist Sermiyan Midyat, tiyatro ve sinema sanatçısı Ersin Korkut, oyuncu Selcan Yavuz ve Atilla Pekdemir, tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu Erdem Baş, oyuncu Gökçe Özyol ve Uğur Biçer, yapımcı Mehmet Yıldırım ve Survivor yarışmacılarından olan Yunus Emre Özden yer alıyor.

Midyat, “Ersin Korkut’la beraber ilk kez oynuyoruz. Çok da tatlı oluyor. Filmde Ersin bir zengin çocuğunu oynuyor. Daha sonra bana bulaşma gafletinde bulunuyor. Filmimiz aksiyon-komedi, mafyatik-komedi karışımı. Burada çekimlere devam ediyoruz. Biz çok eğleniyoruz, inşallah eğlendiririz de” ifadelerini kullandı.