Ethan Hawke, Stranger Things Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alma Fikrine Sıcak Baktığını Söyledi

Ethan Hawke, Stranger Things Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alma Fikrine Sıcak Baktığını Söyledi

216

Ethan Hawke, kızı Maya Hawke’ın rol aldığı Stranger Things dizisinde konuk oyuncu olarak yer alma fikrine sıcak baktığını söyledi.

Bu hafta başrolünü üstlendiği The Good Lord Bird dizisiyle izleyicilerin karşısına çıkan usta oyuncu Ethan Hawke, geçtiğimiz günlerde Collider’a verdiği röportajda,, gelecek planlarına dair ilginç açıklamalarda bulundu.

Bir kez daha yakın gelecekte Before serisinin dördüncü filmi için Richard Linklater ve Julie Delpy ile bir araya gelmelerinin ihtimal dâhilinde olduğundan söz eden Hawke, pandeminin dördüncü film fikrini daha ilgi çekici kıldığını söyledi. Bu süreçte hem Richard Linklater ile hem de Julie Delpy ile iletişim hâlinde olduğunu ifade etti. Bu diyaloğu canlı tuttuklarını söyleyen Hawke, kendisinin de Julie Delpy’nin de bu yıl 50 yaşına girdiğini, burada da anlatmaya değer bir şeyler olabileceğini belirtti.

Hawke, Before serisinin olası dördüncü filmi hakkında daha önce de benzer açıklamalarda bulunmuştu. Ancak bu kez farklı bir proje hakkında daha umutlandıran açıklamalarda bulundu. Söz ettiğimiz bu proje Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things‘ten başkası değil.

Ethan Hawke, Stranger Things Dizisinde Konuk Oyuncu Olarak Yer Alma Fikrine Sıcak Baktığını Söyledi

Stranger Things

Kızı Maya Hawke, Stranger Things dizisinde rol alan Ethan Hawke’a, bir gün dizide konuk oyuncu olarak yer alma konusunda ne düşündüğü soruldu. Hawke bu soruyu “Tabii ki! Harika olmaz mıydı?” diye cevaplayarak bir gün dizide konuk oyuncu olarak yer alma fikrine oldukça sıcak baktığını gösterdi. Hawke konu hakkında yaptığı açıklamada “Maya babasıyla buluşmalı. Benim oynayacağım çılgın bir karakter bulabilirler. Tam benlik bir iş. Dizinin geçtiği dönemde ben o çocukların yaşındaydım. Maya’nın böyle bir karakter canlandırıyor olması benim için çok tuhaf. Ben o alışveriş merkezlerine giderdim. 1988, ya da dizi hangi yılda geçiyorsa işte, o sıralar bir dondurmacıda çalışıyordum” ifadelerini kullandı.

Bu açıklamalardan anlaşılacağı üzere bu yönde bir teklif gittiği takdirde Hawke’ı Stranger Things’te görebiliriz. Ancak şu an için bu yönde bir plan olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Dizinin yaratıcılarının önümüzdeki sezonlarda bu fırsatın değerlendirip değerlendirmeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Dizinin pandemi nedeniyle mart ayında ara verilen prodüksiyonuna geçtiğimiz günlerde yeniden başlandı.. Stranger Things’in 4. sezonunun ne zaman izleyici ile buluşacağı belirsizliğini koruyor olsa da, 2021’in son çeyreğinden önce ekrana gelmesi zor görünüyor.

 

Kaynak: FilmLoverss