Exxen TV ücreti ne kadar olacak ve yayın hayatına ne zaman başlayacak? İşte Acun Ilıcalı'nın ilk dijital platformu Exxen'e dair tüm detaylar....

Exxen TV ücreti ne kadar olacak ve  yayın hayatına ne zaman başlayacak?  İşte Acun Ilıcalı'nın ilk dijital platformu Exxen'e dair tüm detaylar....

292

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayın hayatına başlayacak. Ücretli üyelik sisteminin uygulanacağı platformda birçok farklı proje yer alacak.

İbrahim Büyükak, Beyazıt Öztürk, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Aleyna Tilki, Reynmen ve Berkcan Güven gibi isimler de Exxen TV’de olacak.

 

EXXEN TV ÜCRETİ NE KADAR OLACAK?

Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven ile yaptığı TikTok canlı yayınında platformun ilk hafta ücretsiz olacağını belirtmişti.

Konuşanlar programının sunucusu Hasan Can Kaya ise Konuşanlar programının Exxen’e transferi ile ilgili Youtube kanalı üzerinden açıklamalarda bulunmuştu. Kaya, platformda herkesin ödeyebileceği çeşitli paketlerin olduğunu belirtmişti.

Exxen’in aylık ücreti ile ilgili net bir bilgi akışı sağlanmasa da farklı paketlerin olduğu ve ilk hafta ücretsiz olacağı biliniyor.