Fahriye Evcen ismi TRT1 dizisi ile anılıyor!

Fahriye Evcen ismi TRT1 dizisi ile anılıyor!

83

TRT1 ekranlarında izleyicilerle ilk sezonu Uyanış Büyük Selçuklu ismi ile yayınlanan tarihi dizinin ikinci sezondan itibaren Alp Arslan ismi ile yayınlanması bekleniyor. Barış Arduç’un başrolünde yer aldığı dizide, Uyanış Büyük Selçuklu macerasından sadece Mehmet Özgür yer alacak.

Mehmet Özgür dışında tüm diğer oyuncularla anlaşmanın sona erdiği ve sonraki 3 sezonun Büyük Selçuklu Devleti’nde Alp Arslan dönemini anlatacak olması nedeniyle kadro baştan aşağıya yeniden düzenleniyor. Yenilenen kadroya kimlerin katılacağı da merak konusu...

Bu noktada bir süredir kendisine uygun bir dizi arayan Fahriye Evcen ismi ilginç bir şekilde öne çıktı. Bunun nedeni ise dizinin yapımcısı Akli Film’in sahibi olan Emre Konuk’un instagram’dan Fahriye Evcen’i takibe alması oldu. Ancak sosyal medyada öne çıkartılan bu konu hakkında ciddi bir kulis bilgisi de yok.

Fahriye Evcen için eşi Burak Özçivit, çok sürpriz bir kaç projenin olduğunu belirtmiş ve hayranlarını heyecanlandırmıştı. Evcen ise bazı görüşmelerinin bulunduğunu doğruladı.