Fox TV’nin ağır dram dizisi Pazar akşamı başlıyor!

Fox TV’nin ağır dram dizisi Pazar akşamı başlıyor!

210

7 Kasım Pazar akşamı Elbet Bir Gün dizisinin ilk bölümü yayınlanacak. Dizi ağır bir dran hikayesinden oluşuyor. Metruk bir binada aynı aileden 5 kişinin cesedinin bulunması ile başlayan olaylar, izleyicileri fazlasıyla şaşırtacak.

Dizinin başrolünde Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk yer alıyor.

Yusuf Reha Alp’in senaryosunu yazdığı dizinin yönetmenliğini Gül Oğuz yapıyor. Dizide, Muhammet Uzuner, Helin Kandemir, Değer Soysal Alp, Talha Karcı, Osman Karakoç, Yağmur özbasmacı Mermer ile Kenan Acar da hikayede yer alan diğer oyuncular olarak dikkat çekiyor.

Dizinin Hikayesi
Kapadokya’nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıptırlar. Gazeteci Murat Güven’in (Kenan Acar) olayı “Kayıp Hayatlar” adlı programında ele almasıyla, Nesime’nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Feride, yeni bir kimlikle kendisine yeni bir hayat kurmuş ve çok güzel bir evlilik yapmıştır. Büyük bir aşkla bağlı olduğu kocası Mehmet’in (Burak Yamantürk) de geçmişinden gelen sırları vardır. Nesime ise kardeşinin tersine hayalini kurduğu yaşantıya hiçbir zaman erişememiştir.

Hayatta kalmak ve sevdiklerini korumak için, gerçek kimliklerinin ortaya çıkmasını engellemeye çalışan iki kadının hayatları program yayınından sonra geri dönülmez bir biçimde alt üst olur.