Gain’den Yeni Dizi: “Ex Aşkım”

Gain’den Yeni Dizi: “Ex Aşkım”

615

Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu

Kısa sürede büyük ilgi gören ve merak edilen dizinin oyuncuları yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dizide ilk belli olan oyuncu, daha önce Hakan Muhafız, Çatı Katı Aşk gibi diziler de rol alan başarılı oyuncu Yiğit Kirazcı’dır. Ex Aşkım dizinin belli olan ilk oyuncusu Yiğit Kirazcı’yı gelin yakından tanıyalım...

Yiğit Kirazcı

17 Ağustos 1983 yılında İstanbul da dünyaya gelen oyuncu, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam bölümünden mezun olmuştur. Üniversite yıllarında modellik yapan Yiğit Kirazcı aynı zamanda reklam filmlerinde de yer almıştır ve bu şekilde oyunculuğa adım atmıştır. Bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra ise 2007 yılında Son Tercih dizisiyle profosyonel oyunculuğa adım atmıştır. Dizide hayat verdiği Teoman karakteriyle büyük beğeni toplayan oyuncumuz ertesi yıl Cin Geçidi sinema filminde yer almıştır. Bugüne kadar birçok başarılı projede önemli roller üstlenen oyuncumuz, kamera karşısına en son Çatı Katı Aşk dizisiyle geçmişti. Ancak dizi istenilen reytingleri alamayınca erken finale gitmek zorunda kalmıştı. Oyuncumuz 2021 yılında ise 50m2 ve Ex Aşkım dizileriyle bizlerin karşısında olacaktır.

Yiğit Kirazcı'nın Rol Aldığı Diziler

2007 Son Tercih – Teoman
2011 Mavi Kelebekler – Kosta
2012 Sudan Bıkmış Balıklar
2013 Vicdan
2014 Güllerin Savaşı – Mert
2016S eviyor Sevmiyor – Tuna
2017 Seni Kimler Aldı – Barış
2018 8.Gün – Ahmet
2019 Yüzleşme – Levent
2019 Hakan: Muhafız
2020 Galiçya İşgal Altında – Oytun
2020 Hizmetçiler – Aras
2020 Çatı Katı Aşk – Demir Yılmaz

 

Ex Aşkım Dizisi Oyuncu Kadrosu Yiğit Kirazcı

 

Ex Aşkım Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Filli Boya’nın sahibi Gözde Akpınar’ın kurucusu olduğu dijital platform yeni sezonda oldukça iddialı dizi ve programlarla bizlerle olacak. Bu dizilerden biri olan Ex Aşkım diziside Gain isimli dijital platformda yayınlanacak. Dizinin cast ekibi henüz belli olmadığından, dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağı da kesinleşememiştir.

 

Ex Aşkım Dizisi Başlama Tarihi

Ex Aşkım Dizisi Başlama Tarihi henüz kesinleşmedi, belli olunca buraya ekleyip haberimizi güncelleyeceğiz.