Gökçe Bahadır ve Athena Gökhan’ı bir araya getiren film

Gökçe Bahadır ve Athena Gökhan’ı bir araya getiren film

389

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ve son yılların en beğenilen kadın oyuncularından Gökçe Bahadır bir filmde bir araya geliyor. Kendi Yolumda isimli film çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Gökhan Özoğuz ve Gökçe Bahadır bugüne kadar kimsenin bir araya getirmeyi akıl edemeyeceği iki ünlü isim. Son derece başarılı bir oyuncu olan Gökçe Bahadır’ın Gökhan Özoğuz’la nasıl bir araya geldiği büyük merak konusu.

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın üstlendiği Kendi Yolumda adlı filmde Gökhan Özoğuz yine kendini canlandıracak. Filmde Gökhan, bir otomobil tamirci çırağı olan Ömer Ali ile tanışır. Ömer Ali’nin kendisine dinlettiği şarkıyı beğenir ve işin peşini bırakmamasını söyler.

Baskıcı babasının yanında çalışmakta olan genç tamirci, Gökhan’a; “Sen de benimki gibi bir aileye, benim doğduğum gibi bir tamirhaneye doğsaydın, Athena Gökhan olabilir miydin?” sorusunu yöneltir. Gökhan bu sorudan etkilenir ve arabanın tamirini beklerken uykuya dalar.

Filmde Gökhan Özoğuz ve Gökçe Bahadır’ın yanı sıra Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz gibi isimlerde yer alıyor.