Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek’in filmi geliyor!

Güldür Güldür’ün Naime’si Ecem Erkek’in filmi geliyor!

724

Show TV’nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show’da Naime karakteriyle yer alan Ecem Erkek, izleyicinin başarılı performansı ile çok beğendiği bir isim. Oyuncu, her rolüyle dikkat çekerken, yaz aylarında çekilecek bir film ile gündeme geldi...

1998 yılında tiyatro oyunu olarak sahnelenen ‘Sen Hiç Ateşböceği Gördün Mü?’ isimli eser film oluyor. Oyunu yazan Yılmaz Erdoğan’ın eseri bu kez de bir filme uyarlandı.

Tiyatro sahnesinde eserin kadın kahramanı Oyuncu Demet Akbağ oynamıştı. O dönem çok konuşulan oyun, hala hatıralarda. Bu kez film versiyonu ile beyaz perdeye uyarlanan hikayenin kahramanını Ecem Erkek canlandıracak.

Pandemi nedeniyle BKM de Netflix ile anlaştı ve 9 Nisan’da film gösterime girecek. Yönetmenliğini Andaç Haznedaroğlu’nun yaptığı filmde birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Ecem Erkek’in kariyerinde önemli bir yere sahip olan filmdeki performansı merakla bekleniyor. Dizinin kadrosunda ayrıca Devrim Yakut, Engin Alkan, Asuman Dabak, Beyti Engin, Özlem Tokaslan, Ahmet Rıfat Şungar, Cezmi Baskın, Merve Dizdar gibi isimler de yer alıyor.

Genç oyuncu, başrolünde oynadığı filmin Netflix’te yayınlanacağını instagram hesabından duyurdu...