Gülseren Budayıcıoğlu’ndan yine çok iddialı bir dizi geliyor!

Gülseren Budayıcıoğlu’ndan yine çok iddialı bir dizi geliyor!

474

Geride bıraktığımız sezon ise üst üste gelen Gülseren Budayıcıoğlu hikayeleri izleyicileri adeta ekrana hapsetti. Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı ve Camdaki Kız dizileri ile devam eden ünlü yazarın hikayelerine şimdi bir yenisi daha ekleniyor…

Yeni sezonda yine aynı yazarın yine önemli bir eseri dizi olarak ekrandaki yerini alacak. Kral Kaybederse isimli kitaptan uyarlanan yeni dizide başrol için İbrahim Çelikkol’un ismi geçiyordu. Ancak ünlü oyuncunun Bir Zamanlar Çukurova ile anlaşması yaptığı ortaya çıktı.

Çelikkol dışında Kıvanç Tatlıtuğ’un ismi de geçiyor Büyük bir titizlikle hazırlanan Kral Kaybederse isimli dizide sert karakterler göreceksiniz. Bu karakterlere hayat verecek sert görünümlü isimlere ihtiyaç var.

Sıra dışı psikolojik sorunların ortasında sert bir erkek başrol karakterine ihtiyaç duyuluyor. Böyle zorlu bir rolün altından kalkmak da herkese nasip olmaz. İşte bu yüzden başrol için ince elenip sık dokunuyor. Kenan isimli ana karakteri kimin oynayacağı yakında belli olacaktır.

Kadın başrol için Neslihan Atagül ismi de ortaya atılmıştı. Ancak bir gelişme olmadığını belirtelim… Kral Kaybederse isimli dizinin hikayesinde Kenan adında iyi görünümlü, narsisist ve vurdum duymaz bir adamın çocukluğundan bugüne karakterini şekillendiren şartlar anlatılacak.

Tüm kadınların etrafında pervane olduğu bu adam, yıkılmaz zannettiği egosunu bir anda yerle bir edilmiş halde buluyor. Ve çaresizliği onu bir psikiyatriste danışmaya sevk ediyor.