Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova dizisine gelir gelmez başrol oldu!

Hande Soral Bir Zamanlar Çukurova dizisine gelir gelmez başrol oldu!

143

Perşembe akşamları yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yüksek reytingleri ile göz dolduran yapımlar arasında. 

3. sezonu devam eden dizinin yeni bölümleri büyük bir heyecanla bekleniyor. Her hafta yeni bölümü merakla bekleyen izleyiciler, 4 Şubat Perşembe günü ekrana gelecek olan 82. bölümü de merakla beklemekte… 

Hande Soral, diziye yeni gelmesine rağmen şimdiden senaryoyu birbirine katmayı başardı. Çukurova’ya Ümit karakterinin yakıcı etkisi düştü. Ümit aslında Fikret’in aşkıydı ama farklı bir yöne doğru gitmeye karar verdiler. Demir ile aşk yaşamaya başlayacak olan Ümit karakteri, birçok şeyi değiştirecek.

Hande Soral, ise daha 2 aydır yer aldığı ve birkaç bölümdür göründüğü dizide başrol oldu denilebilir... Dizinin hayranları bu tür yorumları sosyal medyada yazıyor. Özellikle de Fikret ve Ümit karakterlerinin üzerine yıkılmakta olan hikayeye dikkat çekiliyor.

Dizini hayranları Demir ile Ümit karakterlerinin aşkının başladığını 82. bölüm fragmanındaki öpüşme sahnesinden fark edecekler. ikili yeni bir aşka yelken açarken, Fikret ise Müjgan ile yeni bir aşka başlayacak.

Ümit karakterinin Demir’i kendisine neden aşık ettiği konusu da merakla bekleniyor. Çünkü bu karakter yanında bir sırla Çukurova’ya geldi. Bu sır ortaya çıkınca karakterin amacı da daha çok belirginleşecektir.