Hayranları Demet Özdemir’in hamlesini çok merak ediyor!

Hayranları Demet Özdemir’in hamlesini çok merak ediyor!

389

Romantik komedi türündeki Erkenci Kuş’ta rol aldıktan sonra bir dramda oynamak istediğini açıklayan ve Fox TV’de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir ile bu hedefini gerçekleştiren Demet Özdemir böylece oyunculukta ne kadar başarılı olduğunu göstermiş oldu.

Özdemir bir süre dinlendikten sonra yaklaşık bir ay önce yeniden setlere döndü. Netflix için çekilen Aşk Taktikleri isimli filmde Şükrü Özyıldız’la başrolü paylaşan Demet Özdemir halen sette çalışmaya devam ediyor. Filmin çekimlerinin yakında sona ermesi bekleniyor.

Çekimler sona erdikten sonra Demet Özdemir’in ne yapacağı ise çok büyük bir merak konusu. İddialara göre Özdemir birçok yerden teklif alıyor. Bunlardan ikisi, sektörün en önemli yapımcılarından Ay Yapım ve BKM.

Bir iddiaya göre de Demet Özdemir’in yeni dizisi Foça’da çekilecek ve rol arkadaşı Engin Akyürek olacak. Dizinin yapımcılığını da 03 Medya üstlenecek. Ancak Özdemir bu iddianın ortaya atıldıktan kısa süre sonra doğru olmadığını açıkladı. Özdemir sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Yeni bir proje ile ilgili anlaşma sağladığım bir yer yok. Filmimiz bittiğinde okuyup daha sağlıklı değerlendirme yapmayı planlıyorum. Beni seven, soranlara iletmek istedim. Benden duyarsınız mutlaka. Sizi seviyorum” diye yazdı.