Her Şey Dahil

Her Şey Dahil

324

Herkese Merhaba; 

   Bu hafta The fragman olarak 9 Aralık’ ta vizyona girecek Her şey dahil filminin ön gösterimine katıldık. Öncelikle; şunu söylemeliyim ki galanın sıcaklığı ve samimiyeti filmin nasıl olacağı konusunda bize önceden doneler vermeye başlamıştı bile. Filmin eğlenceli ve insanı ekrana bağlayan konusu ise; yüzümüzde bol bol gülümseme oluşmasına sebep oldu.

   Açıkçası; gülmeye ve mutlu olmaya fazlasıyla ihtiyacımız olduğu bu zamanlarda güzel bir vakit geçirmeniz için mükemmel bir seçenek olduğunu düşündüğüm Her şey dahil filminin konusunu merak ediyorsanız gelin bir de benden dinleyin.

  Faruk, Ayhan ve Kasım, Danimarka’daki kriyo bankasında farklı donörlerden dünyaya gelmiş üç kardeştir. Birlikte yaşayan üç kardeş, dedelerinden kalan miras sayesinde bakir bir Ege koyunun tapusuna almaya çok yaklaşmışlardır. Kalan son iki taksidi ödemeye çalışan Faruk, Ayhan ve Kasım, sonrasında koyda bir tatil köyü açmayı planlar. Kardeşler tatil köyünü açmak için çabalarlarken Faruk, açılışa tesadüfen tanıştığı yazar Fulden’i de çağırır. Müşteriler, kendilerine vaat edilen organik ve doğal bir tatilin hayaliyle koya geldiklerinde beklenmedik bir manzara ile karşılaşması ve ortalığın karışmasıyla başlayan bu eğlenceli film 9 Aralık’ ta izleyicisiyle buluşacak.