İrem Sak’ın diziler konusunda aldığı yeni karar

İrem Sak’ın diziler konusunda aldığı yeni karar

209

2010 yılından bu yana oyunculuk yapmakta olan İrem Sak, İnsanlar Alemi dizisindeki Sinem karakterinden sonra, Yalan Dünya’da Tülay olarak popüler olmuştu.

Birçok farklı rolde izlediğimiz oyuncu, 2013-2019 yılları arasında da Güldür Güldür Show ekibinin bir üyesiydi… Son olarak Çukur dizisinde Seren Erdenet olarak hayranlarından övgüler alan oyuncu, şimdilerde aldığı yeni dizi kararı ile dikkat çekiyor.

Artık sadece bir oyuncu olarak sektörde yer almak istemeyen İrem Sak, kendi yazdığı hikayelerle de varlık sergilemek istiyor. Oyuncunun mini bir dijital dizinin senaryosunu yazdığı ortaya çıktı. Şimdilerde sezonun yorgunluğunu üzerinden atmak için tatil yapan oyuncunun senaryo yazarlığına başlaması kariyeri adına yeni ve önemli bir adım oldu.

Modern Kadın isimli bir projeye başlayan oyuncu, yeni bir adım atmış oldu. Kulis bilgisine göre İrem Sak’ın hikayesini yazdığı dijital dizi 10 bölümden oluşacak. Kadınların dünyasını anlatacak olan Modern Kadın isimli projenin anlatım dilinin de çok etkileyici olacağı ifade ediliyor.